Home | NL | FR
Nationale selecties: UPDATE: EK Weg Junioren & U23 Brno-Zlín

10-07-18 Nationale selecties: UPDATE: EK Weg Junioren & U23 Brno-Zlín

De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen op de weg voor Junioren & U23, die zullen plaatsvinden van donderdag 12 juli tot zondag 15 juli 2018 in Brno-Zlín (Tsjechië):

SELECTIE TIJDRIJDEN:

DAMES JUNIOREN:
Shari BOSSUYT – Luna RENDERS
Geen reserves.

HEREN JUNIOREN:
Remco EVENEPOEL – Ilan VAN WILDER
Reserve: Branko HUYS

DAMES U23:
Nathalie BEX – Alana CASTRIQUE
Geen reserves.

HEREN U23:
Guillaume SEYE – Brent VAN MOER
Reserve: Ruben APERS

SELECTIE WEGRITTEN:

DAMES JUNIOREN:
Shari BOSSUYT – Luca DE LANGHE – Ellen FEYTENS – Jade LENAERS – Ines MALFAIT – Aiko UYTTENHOVE 
Reserve: Amber AERNOUTS

HEREN JUNIOREN:
Remco EVENEPOEL – Steven PATTYN – Alex VANDENBULCKE (vervangt Vito BRAET) – Aaron VAN DER BEKEN – Ilan VAN WILDER – Xandres VERVLOESEM
Reserves: Henri VANDENABEELE – Jarne VAN GRIEKEN

DAMES U23:
Geen deelname.


HEREN U23:
Julian MERTENS – Kenny MOLLY – Jasper PHILIPSEN – Thomas VEREECKEN – Viktor VERSCHAEVE – Thimo WILLEMS (vervangt Stan DEWULF) 
Reserves: Sylvain MONIQUET – Brent VAN MOER

PROGRAMMA:
12.07.2018 
09.00  Tijdrit Dames Junioren (12 km)
10.30  Tijdrit Dames U23 (24 km)

13.07.2018:
09.00  Tijdrit Heren Junioren (24 km) 
13.00  Tijdrit Heren U23 (24 km)

14.07.2018:
11.00  Wegrit Dames Junioren (75,6 km)

15.07.2018:
09.00  Wegrit Heren Junioren (118,8 km)
13.00  Wegrit Heren U23 (140,4 km)

Voor meer wedstrijdinfo: www.uec.ch.


Hot nieuws

13-09-18Lotto-Beker van België Elite z/c & U23 - Mémorial Francy Leners
11-09-18Nationale selecties: Tour Féminin de l'Ardčche
11-09-18Nationale selecties: Tour of Slovakia
10-09-18Nationale selecties: WK Weg Innsbruck
06-09-18Nationale selecties: Chrono Champenois
ESSO AG Insurance lotto
Bio-Racer Shimano Liberale Mutualiteit ADMB Ridley Jupiler Het Laatste Nieuws Concordia Toyota Vanreusel Snacks Sporza
Be Gold Cloud Partners

NewsKBWB
Contact
Openingsuren
Organigram
Logo & Huisst...
Doel en taken
Mission state...
Statuten
Huishoudelijk...
Routebeschrij...
Disciplines
Weg
Piste
Veldrijden
MTB
Trial
BMX
Indoor Cycling
Recreatie
Belgian Cycli...
Programma
Selecties
OS - WK - EK
Kledij
Belgian Cycli...
BK
Organisatie B...
Toegewezen Be...
Disciplines
Commissarisse...
Word commissaris
Modelformulie...
Algemene regl...
Colleges
Specifieke sp...
Organisatievo...
Protocol Spor...
Antidoping
Seingevers
Formulieren
Kalenderkaarten
Vergunningen
Deelname buit...
Aanvraag luis...
Aanvraag wild...
Telecommunica...
Prijzenbarema's
Events
Publicaties
Beslissingen ...
Verzekeringen
Begeleiding n...
Palmares
Records
PartnersLinksVideo